Chester's Bonefishing Lodge, Chesters, Bahama
Metsamaja sihtkohas Chesters, Bahama

Chester's Bonefishing Lodge

Aia, restorani, baari ja grillimisvõimalusega Chester's Bonefishing Lodge asub Chestersis.

Chesters, Bahama
  • Kuni 6 külalist
  • 38 m²
  • Tasuta parkimine
  • Hommikusöök
01 / 04
Chester's Bonefishing Lodge, Chesters, Bahama – foto 3

Tere tulemast

Chester's Bonefishing Lodge

Aia, restorani, baari ja grillimisvõimalusega Chester's Bonefishing Lodge asub Chestersis. Külalised saavad nautida aiavaateid.

Kõikides majutusruumides on konditsioneer ning istumis- ja/või einestamisnurk.

Puhkemajakeses pakutakse kontinentaalset hommikusööki.

Majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge on autorent.

Lähim lennujaam on Spring Point, mis jääb 42 km kaugusele. Majutusasutus pakub tasulist lennujaamatransporti.

  • Tasuta parkimine kohapeal
  • Hommikusöök: Kontinentaalne, Köök: Kontinentaalne
Sisseregistreerimine
Alates 15:00
Väljaregistreerimine
Kuni 11:00

Majutus

Toad ja sviidid

Chester's Bonefishing Lodge pakub valikuks 1 toatüüpi.

Deluxe queen-tuba – Chester's Bonefishing Lodge

Deluxe queen-tuba

  • 2 laia kaheinimesevoodit
  • Kuni 6 külalist
  • 38 m²

The spacious air-conditioned double room offers a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a seating area, a dining area as well as garden views. The unit has 2 beds.

  • Tasuta tualetitarbed
  • Dušš
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Plaaditud/marmorist põrand
  • Kirjutuslaud
  • + veel 11

Mugavused

Kõik, mida vajad

Läbimõeldud mugavused mõnusaks ja muretuks puhkuseks.

  • Restoran
  • Toad mittesuitsetajatele
  • Lennujaamatransport
  • Rannaäär
  • Tasuta parkimine
  • Peretoad
  • Baar
  • Hommikusöök

Kõik mugavused

Vannituba

  • Tualettpaber
  • Rätikud
  • Tasuta tualetitarbed
  • Föön
  • Vann
  • Dušš

Magamistuba

  • Voodipesu

Vaade

  • Aiavaade

Õueala

  • Rannaäär
  • Terrass
  • Grillimisvõimalus
  • Siseõu
  • Aed

Köök

  • Söögilaud
  • Mikrolaineahi
  • Külmkapp

Tegevused

  • Rand
  • Õhtune meelelahutus
  • Matkamine(Lisatasu eest)
  • Kanuusõit(Lisatasu eest)
  • Kalastamine(Lisatasu eest)

Elutuba

  • Einestamisnurk
  • Istumisnurk
  • Kirjutuslaud

Meedia ja tehnika

  • Lameekraaniga televiisor
  • Televiisor

Toit ja jook

  • Baar
  • Restoran
  • Tee/kohvi valmistamise võimalus

Internet

Traadiga internet on saadaval hotellitubades ja on tasuta.

Parkimine

Tasuta avalik parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).

Teenused

  • Autorent
  • Kiire sisse-/väljaregistreerimine
  • Pesumaja
  • Lennujaamatransport(Lisatasu eest)

Üldine

  • Konditsioneer
  • Plaaditud/marmorist põrand
  • Peretoad
  • Toad mittesuitsetajatele
  • Triikraud

Ligipääsetavus

  • Kogu majutusüksus asub esimesel korrusel

Asukoht

Kuidas meid leida

Aadress

Chester's Bay, Chesters, Bahama

Sisseregistreerimine alates 15:00

Väljaregistreerimine kuni 11:00

Mis on lähedal

Lähimad lennujaamad

  • Crooked Islandi lennujaam27 km
  • Spring Pointi lennujaam40 km

Lühimad hinnangulised vahemaad jalgsi või autoga. Tegelikud vahemaad võivad erineda.

Hea teada

Majareeglid

Reeglid ja praktiline teave sinu peatumiseks majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge.

Sisseregistreerimine

Alates 15:00

Pead majutusasutusele ette teada andma, millal saabud.

Väljaregistreerimine

Kuni 11:00

Lapsed ja voodid

Laste majutamise reeglid

Teretulnud on igas vanuses lapsed.

12-aastastele ja vanematele lastele kehtivad selles majutusasutuses täiskasvanute hinnad.

Beebi- ja lisavoodite reeglid

Selles majutusasutuses pole laste- ja lisavoodid saadaval.

Vanusepiirangut ei ole

Sisseregistreerimisele ei kehti vanusepiirangut

Lemmikloomad

Lemmikloomad ei ole lubatud.

Aktsepteeritud makseviisid
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Discover
  • Sularaha
Räägitavad keeled

inglise

Oluline teave

  • Palume majutusasutusele Chester's Bonefishing Lodge oma eeldatav saabumisaeg ette teatada. Saad oma saabumise aja kirjutada broneeringu tegemisel erisoovide väljale või võtta majutusasutusega otse ühendust, kasutades selleks oma broneeringu kinnituses olevaid kontaktandmeid.

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida võiksid teada majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge peatumise kohta.

Millist hommikusööki pakub Chester's Bonefishing Lodge?+

Chester's Bonefishing Lodge pakub hommikusöögiks: kontinentaalne ja Köök: Kontinentaalne.

Milliseid tube saab majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge broneerida?+

Chester's Bonefishing Lodge pakub järgmisi toatüüpe: Deluxe queen-tuba.

Mitu külalist mahub majutusasutusse Chester's Bonefishing Lodge?+

Majutusasutuse Chester's Bonefishing Lodge suurimasse toatüüpi mahub kuni 6 külalist.

Mis kell on majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge sisse- ja väljaregistreerimine?+

Sisseregistreerimine: Alates 15:00. Väljaregistreerimine: Kuni 11:00.

Kas majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge on parkimisvõimalus?+

Tasuta avalik parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).

Kas majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge on Wi-Fi?+

Traadiga internet on saadaval hotellitubades ja on tasuta.

Kas majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge on lemmikloomad lubatud?+

Lemmikloomad ei ole lubatud.

Kui palju maksab peatumine majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge?+

Majutusasutuse Chester's Bonefishing Lodge hinnad sõltuvad sinu reisikuupäevadest ja toavalikust. Vaata praeguseid hindu ülal olevast kuulutusest.

Kas majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge on restoran?+

Jah, majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge on oma restoran.

Milliseid mugavusi pakub Chester's Bonefishing Lodge?+

Chester's Bonefishing Lodge pakub: tasuta parkimine, baar, aiavaade ja terrass.

Milliseid keeli majutusasutuses Chester's Bonefishing Lodge räägitakse?+

Majutusasutuse Chester's Bonefishing Lodge töötajad räägivad järgmisi keeli: inglise.

Külaliste küsimused

Reisijate küsimused

Päris külaliste küsimused, millele vastab Chester's Bonefishing Lodge.

Küsimus: When is the best time to visit your property for the perfect beach holiday?

Vastus: hello thank you for your interest in our property. I would suggest the summer months June - August are great as you would get to enjoy the nice weather and are able to enjoy the beach daily.

Vastatud 8. juuni 2024

Sinu teekond algab siit

Alusta oma puhkust

Koge, mida pakub Chester's Bonefishing Lodge. Kindlusta parim hind ja naudi unustamatut puhkust.

Broneeri kohe

Parima hinna garantii